چاپ و تبلیغات شاپرک

PostHeaderIcon ساختن ایمیل

ابتدا آدرس https://Domainname.com:8443  را وارد نمایید.توجه داشته باشید به جای کلمه domainname  باید آدرس سایت خود را وارد نمایید.سپس صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود.
در این صفحه باید username   و password خود را وارد نمایید. 
برای ساختن mail در قسمت services  گزینه mail  را انتخاب نمایید.
 

سپس گزینه Add New Mail Name  را انتخاب می کنیم
 
 


در صفحه زیر فقط کافی است مشخصات لازم برای ساختن میل را وارد نمایید.


 

در صفحه فوق در قسمت Mail Name  نام مورد نظر را وارد نمایید.برای مثال اگر شما مایل به داشتن ایمیل با نام این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن ابتدا باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. هستید در قسمت نام Info   را وارد نمایید.شما همچنین با هر اسم دیگری می توانید ایمیل ایجاد نمایید.مثال این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن ابتدا باید جاوا اسکریپت را فعال کنید.
توجه داشته باشید اسامی باید به صورت انگلیسی تایپ شوند.
در قسمت New Password  کلمه عبور مورد نظر را وارد نمایید و در قسمت Confirm Password کلمه عبور را  مجدد وارد نمایید.
* قسمت Old Password  هنگامی فعال است که شما می خواهید کلمه عبور خود را تغییر دهید.در این قسمت باید کلمه عبور قبلی خود را وارد نمایید.
**تنظیمات ایمیل به صورت پیش فرض صورت گرفته است. به غیر از وارد کردن نام ایمیل و کلمه عبور، شما لازم نیست تغییراتی در کادرهای دیگر این پنجره ایجاد نمایید.


*** هنگامی که مراحل بالا را با موفقیت انجام دادید به آدرس http://webmail.DomainName.com  رفته و نام کاربری ساخته شده برای ایمل را به صورت کامل وارد نمایید.
 


پس از وارد کردن نام کاربر و اسم رمز صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود.در قسمت Inbox شما می توانید نامه های دریافتی خود را ببینید.
 
طراحی سایت,فروشگاه اینترنتی,میزبانی وب,ثبت دامنه
طراحی سایت,وب سایت,طراحی وب سایت,فروشگاه اینترنتی,میزبانی وب,ثبت دامنه
کلیه حقوق این سایت طبق قوانین نرم افزاری متعلق به طراحان وب شاپرک می باشد   (www.shaparakgroup.com)